1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Cheryl Fernandez Versini & Girls Aloud

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од The Saturdays, 8 јуни 2015.

 1. The Saturdays

  The Saturdays Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2015
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  1.521
  Пол:
  Женски
  Cheryl ex Cole сега Fernandez Versini е супер пејачка помина низ се во животот, а најголем успех постигна со групата Girls Aloud, затоа мислам дека е време да се отвори тема за Cheryl и Girls Aloud. Cheryl сега како соло пејачка има супер песни, но исто така и на групата Girls Aloud песните му беа супер.Еве неколку:

  https://www.youtube.com/watch?v=V9Wv4SCBiTE[​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.793
  Шерил ми е прекрасна, иако нема некој посебен вокал.
  Групава често е споредувана со Спајс Грлс, велеа дека биле нивна бледа копија, ама мене лично ми се подобри :)

  Кога ќе се спомне Шерил Кол, одма ми текнува на песнава и на тоа како една другарка ја пееше I don't need a pair of shoes, baby, if I've got you... И се чудевме како е возможно да не и‘ требаат на жена пар чевли, се‘ дури не сфативме дека за падобран се работи :D

  Интересни се песничкиве, певливи, весели.
   
  На The Saturdays му/ѝ се допаѓа ова.