Chillout музика

Дискусија во 'Музика' започната од Someonespecial, 20 февруари 2013.

 1. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.059
  Допаѓања:
  160.610
  Пол:
  Женски
  Дали и колку ја слушате оваа музика? :)
  Јас одамна имав слушнато за овој жанр ама пред некое време повеќе се заинтересирав и многу ја сакам оваа музика. :)
  Песниве ги најдов скоро, прекрасни се за опуштање, уште во комбинација со прекрасните слики на видеата... :inlove:

  http://www.youtube.com/watch?v=qN4wI3TM44o

  http://www.youtube.com/watch?v=Ao76J5brBTk

  http://www.youtube.com/watch?v=YaIkBvFsmY4

  http://www.youtube.com/watch?v=bzZckyU9ylw

  http://www.youtube.com/watch?v=_tyqxNJti3c
   
  На feminium и owl-ribbon им се допаѓа ова.
 2. xoxo..gossip-girl

  xoxo..gossip-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  642
  На fighter, femina90, Someonespecial и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  551
  Понекогаш слушам! :)
   
 4. Missbutterfly

  Missbutterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2011
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  16
  Дали некоја од вас може да ми посочи веб сајтови каде бесплатно може да се даунлодира ваква музика?.Чилаут/апбит/смут џез.И дали некаде може да најдам бесплатни постари тракови на кафе дел мар?
   
 5. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.542
  Допаѓања:
  5.483
  Пол:
  Женски
 6. lealealea

  lealealea Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.546
  Пол:
  Женски
 8. sagittarius57

  sagittarius57 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2013
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  2.177
  Пол:
  Женски
  На Someonespecial, Dvolicen, Dea8 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  3.145
  Допаѓања:
  9.736
  Пол:
  Женски

  Јас сибнувам од торенти т.е. http://kickass.to/
   
 10. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  3.145
  Допаѓања:
  9.736
  Пол:
  Женски
 11. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.328
  Допаѓања:
  3.456
  Пол:
  Женски
  На Someonespecial, cinderella93, Gordana10 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.316
 13. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.059
  Допаѓања:
  160.610
  Пол:
  Женски
 14. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.484
 15. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  3.145
  Допаѓања:
  9.736
  Пол:
  Женски
 16. cinderella93

  cinderella93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  49
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 17. fighter

  fighter Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  1.249
  Допаѓања:
  2.472
 18. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.059
  Допаѓања:
  160.610
  Пол:
  Женски
 19. Brennan15

  Brennan15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  27
 20. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.328
  Допаѓања:
  3.456
  Пол:
  Женски