1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

cicko gorio

Дискусија во 'Канта' започната од MyFashion12345, 25 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MyFashion12345

  MyFashion12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Aj ve molam ako mozi da mi dajte sostav za: so parite se kupuva se no ne i sre'ata od cicko gorio fala odnapred <3
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.858
  Допаѓања:
  31.549
  Пол:
  Женски
  Еве ти соодветна тема каде што можеш да си го поставиш прашањето: http://forum.femina.mk/obrazovanie/sostavi-t8261/1000.html

  Разгледај дали има веќе отворена тема каде што можеш да поставиш прашање, пред да отвориш нова тема на форумот. Не отварај за се нови теми. И прочитај ги правилата на форумот и почни да пишуваш на кирилица. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.