1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

cigari...

Дискусија во 'Канта' започната од jebiga, 26 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jebiga

  jebiga Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  znaci imam drugar od 14i pol godini pusese cigari 5 meseci i na krajo bese premnogu preterano po 40 cigari na den sega gi otkaza i ima problemi sekoj den bolki vo stomako vo posledno tesko disejne...so da napravi od doma ne go znat za ova? :sweat:
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.898
  Да се натепа самиот себе си, oд што е многу паметен.
   
 3. jebiga

  jebiga Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  pomina to so da prajme sega :/
   
 4. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  6.816
  Допаѓања:
  31.349
  Пол:
  Женски
  Еј што да праите.
  Тоа се кажува на родители и на лекар, нема тука што друго да се прави |(
   
 5. jebiga

  jebiga Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  a za simptomite neshto so mozi da bidi...belite drobovi?....srceto? ili..?
   
 6. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  6.816
  Допаѓања:
  31.349
  Пол:
  Женски
  Ние можеме само да нагаѓаме, а само лекар може да каже.
   
 7. jebiga

  jebiga Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  a za da se iscisti organizmo od zemanjeeto cigari kolku treba?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.