1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Clique

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Versace Btch 24, 18 мај 2017.

 1. Versace Btch 24

  Versace Btch 24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2017
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  1.233
  Пол:
  Женски
  Нова серија до сега искочени се само 6 епизоди толку беше првата сезона, за втора сезона уште нема најави. Инаку е драма, главните ликови се студенти и професори на Шкотски факултет и сите мистерии и тајни се вртат околу една банка во која голем дел од студентите се на пракса. Повеќе не можам да кажам а да не уништам и давам спојлери,би ви препорачала да ја погледнете :)