CV

Дискусија во 'Канта' започната од L-o-l-a, 22 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. L-o-l-a

  L-o-l-a Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Може ли некој да ми напише како да напишам успешно CV?? :)
   
 2. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  496
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.