1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dali ljubovta zgasnuva

Дискусија во 'Канта' започната од lovelyyyy, 9 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lovelyyyy

  lovelyyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  devojki mi treba pomos od nekoja koja imala slicno iskustvo kako moeto ako voopsto go imala.Vo vrska sum tri god na pocetokot bev na sedmo nebo sega veke ne e nisto isto jas znam deka kolku i da sakam da e isto nema da bide bidejki vremeto si go pravi svoeto....dali mislite deka ljubovta se gubi ili naviki se vo prasanje.....fala odnapred
   
 2. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.553
  Допаѓања:
  9.614
  Па нормално е со тек не време да се менуваат работите. Главно "правило" е никогаш да не се трудиш и да посакуваш да биде како порано, на почеток на врската. Затресканоста се губи, а љубовта не
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.