Dali postojat dobri luge

Дискусија во 'Канта' започната од Omarionboy, 27 ноември 2017.

?

Dali postojat dobri luge

Анкетата е затворена на 27 ноември 2017.
 1. Da

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Ne

  100,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Dali postojat dobri luge
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.