1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali postojat dobri luge

Дискусија во 'Канта' започната од Omarionboy, 27 ноември 2017.

?

Dali postojat dobri luge

Анкетата е затворена на 27 ноември 2017.
 1. Da

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Ne

  100,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Dali postojat dobri luge
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.