1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali se moze so glava u dzid kolku i da sakas da go skrsis dzidot?

Дискусија во 'Канта' започната од ДаниелTetovo, 6 октомври 2015.

?

Dali moze da se vrati ljubovta sto postoela?

  1. Da

    1 глас(а)
    16,7%
  2. Ne

    5 глас(а)
    83,3%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. ДаниелTetovo

    ДаниелTetovo Активен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2015
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    31
    Пол:
    Машки
    Probav se za da go zacuvam brakot.. Zaradi deckive.. Ama ne biva.. Na predhodna moja tema: Mojata ispoved " Lugjeto dobija pogresno mislenje za mene. Ama jas se zaebav sio ja zakluciv a ne znam kako da ja odkljucam!! Nov sum tuka.. Uste edno Jagne nerazbrano.. so odi pod noz!!! Pa sakav da dobijam mislenje od licnosti koi ne me znaat!!! Da gi ocenat moite postapki.. pa Da sogledam kade sum zgresil, ne kade gresam.. posto se zavrsi se.
     
  2. Daleron

    Daleron Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2014
    Пораки:
    2.996
    Допаѓања:
    16.411
    Пол:
    Женски
    Даниел!!!
    Се навратив да те прочитам, ама се ти е во трето лице!
    Зошто не напишеш што конкретно се случувало и се случува, вака како предходно напишаното како роман ( негативна критика) да пишуваш.
    Извини, ама или сум неписмена или не те разбрав ништо освен дека имаш проблеми во бракот и ќе се разведуваш. Не е крај на светот и да е така, нит прв нит последен.
     
    На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Outlook

    Outlook Популарен член

    Се зачлени на:
    5 септември 2015
    Пораки:
    3.005
    Допаѓања:
    4.821
    Пол:
    Женски
    А, тие разводи ... жалосно ама ни први ни последни, еден сам ништо не задржува ... јассум многу против тие разводи ама тоа е. Главата горе ние ниту те познаваме ниту имаме право да судиме, дури и да суди некој ама ич да не ти е гајле. Секое зло за некое добро.
     
    На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. ДаниелTetovo

    ДаниелTetovo Активен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2015
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    31
    Пол:
    Машки
    Pa vaka da ne e vo treto lice!!! Koga ke ti rece zenata se mi se nasobralo u ovie 20 godini, i sakam nadvor, treba da prifati covek. Jas izgleda mnogu ja sakam, a osekjav poslednive meseci podrug izraz vo nejzinite oci. Mozebi trebase dasvatam deka e kraj. Deneska go dobiv livceto od socijalni grizi, deka treba da se javam na razgovor. Mnogu mi padna tesko. Decata se so mene. Niz grad mi vrti muabeti a nema zdrav dokaz se e od nejzina strana od Facebook, akao ja sum bil BatMan.. i sve niz gradov po pizdi se maale za mene koaj ke sum pominel! Denes na telefon i decata sakase da gi vmesa deka kjerkani i kazala deka jas sum prael nesto na Facebook, koga i se javi kjerka mi i rece ne me mesaj ne lazi pa ispadna sin mi, toj isto ja otera u pm, i sea toa e. Zenava saka da si odi, a jas treba da ja pustam.. Ama me boli sto salonot za kozmetika i go napraev so moj pari, sega stan ke kupuvam na deckite samo za ona da sedi so niv da ne plakja kirija, izgleda sum stvarno budala.! Sega jasno li vi e??
     
  5. crimson

    crimson Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 декември 2011
    Пораки:
    3.948
    Допаѓања:
    51.307
    Пол:
    Женски
    Драматично
     
  6. ДаниелTetovo

    ДаниелTetovo Активен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2015
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    31
    Пол:
    Машки
    Nekoj deluva na nea, koj i kako ne znam ne sum ni probal da ja pratam.. premnogu i veruvav. Ama se desi nejzin prv bratuced da se razdeli so zena mu zaradi preljuba, i sega ona se sto mi kazuva e istiot muabet od bratuced i sto kazuvase pred dvajcata, taa me sporedi so zena mu i si zamina..
     
  7. kim.k

    kim.k Популарен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    1.724
    Допаѓања:
    14.464
    Пол:
    Женски
    По пизди се маале? Вау чоече..:D
    Иначе јас озбилно ништо не те разбрав. Си наоѓал женски на фб или?
     
    На WORRIED.BT му/ѝ се допаѓа ова.
  8. ДаниелTetovo

    ДаниелTetovo Активен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2015
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    31
    Пол:
    Машки
    Pa kao sum naogjal.. a nemam fb deactiviran mi e od bogu iza legja, igrav na mail pool live pro..
     
  9. ДаниелTetovo

    ДаниелTetovo Активен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2015
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    31
    Пол:
    Машки
    Fintava e nabedi i begajjjj... toa e.. poarno neka kaze ..GOTOVO.. neka ne me sere ... bez veza .. Neli??
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.