1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

DALI ZNAE NEKOJ DALI KE POCNE VELICESTVENIOT I KOGA

Дискусија во 'Канта' започната од saseiefi, 27 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. saseiefi

  saseiefi Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  77
  Ke mi kaze li nekoj dali znae koga ke pocne Velicestveniot eeeeeee fala vi najvisee :* :* :* :* :*
   
 2. DeMelo

  DeMelo Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  1.400
  ЛЕлееее девојко 28 години имаш, опРАЈ се!!
  Извини,немам ништо против тебе величествена, само мислам дека не ке биди лошо и да ги прочиташ правилата на форумот како на пример за отварање на теми и слично. |(
   
  На kikav, bluegirl7 и Sara123 им се допаѓа ова.
 3. saseiefi

  saseiefi Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  77
  a sto tebe te zabole koj sto saka ke gleda opraj se ti sto se mesas vo tugi mislenja mozebi da si bremena i doma se ke gledas ako si prinudena na toa a ja sto sakam ke prasam
   
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Пред да ја отворешее темава можешее да ги прочиташ правилатаа за форумов. |( Поглупааа темаа не сум видела.Како и сите глупави и непотребни теми таака и оваа ќе си оди в канта. |( |(
   
 5. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.884
  ^ 3атоа најактивна тема ти е Bеличествениот век.
   
  На gothchick и Victorian им се допаѓа ова.
 6. sara3

  sara3 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  Ха-ха темава сигурно ќе си оди во канта.. @saseiefi имаш ваква тема побарај во серии и емисии ќе ја најдиш па таму прашај си нема потреба за се да се прави нова тема.
   
 7. biggirlsdontcry

  biggirlsdontcry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  161
  Девооојкиии,полека!

  Темава ќе оди во канта поради тоа што ова е прашање кое не развива дискусија и не е потребно тема за ова.Може да се праша во темата величенствениот век.Потоа,како активен член на форумов ги замолувам новите членови да ги прочитаат правилата на форумот
  и јас грешам не велам не!ама грешки помалку да се прават за општо добро и уредност на форумот
  И без навреди кај отиде културата? |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.