Damn You Auto Correct!

Дискусија во 'Насмевка' започната од KrystalTears, 25 август 2011.

 1. KrystalTears

  KrystalTears Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  29
  Дали ја посетувате странава и колку ви се свиѓа? Мора да ја посетам барем еднаш неделно, се цепам од смеење.

  Еве линк. :)
  http://damnyouautocorrect.com/
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
  Јас прв пат ја гледам. Интересно е да се зачиташ вакви глупости што ги прави аутокоректот. Само јас немам толку живци да читам ]:)
   
 3. MonnaSi

  MonnaSi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  534
  Не ја знам ама се утепав од смеење сега :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  • closing-pool.jpg
   closing-pool.jpg
   Големина на фајлот:
   26,8 KB
   Прегледи:
   501
 4. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  938
  Допаѓања:
  766
  Прв пат ја отварам странава. Се утепав од смеење, многу смешни има :D :D
   
 5. Simonna7

  Simonna7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  128
  [​IMG]

  ццццц :rofl: :rofl:
   
  На Princess.S, KrystalTears и CharmedGirl им се допаѓа ова.
 6. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.257
  Пол:
  Женски
  ептен се јаки... :D ова ауто корект може животот да ти го зезне :D

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 7. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
 8. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.105
  ХАхахах јаки се нема што! Ама мене некако посмешно ми делуваат кога Елен Деџенерес ги чита на The Ellen Show !

  http://www.youtube.com/watch?v=oivWKzaVOO4
  Хахахахахаха :rofl: :rofl: :rofl: