Dead of summer

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од twilight123, 27 август 2016.

 1. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  483
  Пол:
  Женски
  Се надевам ја нема оваа тема, ако има бришете
  Кој ја има гледано серијава, дали му се допаѓа, пишете коментари
  Мене ми е многу интересна пошо е хорор и крајов многу ме изненади
   
 2. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  1.556
  Јас ја почнав серијата поради фактот што е хорор, а хорори јас многу сакам. Арно ама, не ми се допаѓа баш многу... Некако, хм... Како нешто да и недостасува, уште не знам што. Имам изгледано 2 епизоди и некако не ме навлекоа за да продолжам и не сум сигурен дали ќе биде така или ќе ми се смени мислењето.
   
 3. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  4.081
  Допаѓања:
  30.117
  Пол:
  Женски
  Jaс ја почнав и подебилна серија неам гледано, ликовите се мех не се лоши, ама приказната е ужасна, кој хорор кои приказни. Ептен бледа глума, ептен беден обид за серија.
   
  На theunforgiven му/ѝ се допаѓа ова.
 4. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  1.556
  Да, и јас мислам така... За жал. Не знам до што е, ама мислам дека дури и ликовите тешко се запомнуваат........