1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

depilacija :D

Дискусија во 'Канта' започната од Candy.Girl, 28 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Candy.Girl

  Candy.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Hi girls.. Dali nekoja od vas znaj ili ima probano laserska depilacija, kako odi i kolku kosta??? :*
   
 2. emi-src

  emi-src Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  2
  src nemam probano ama imam komsika sto ima odeno na laserska depilacija neznam kolku kosta.. :!: mozam da ja prasam pa da ti kazam ;) ,a inace se odi na poveke tretmani i mi kaza deka e mnogu zadovolna :*
   
 3. priti

  priti Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  83
  Зошто не е темата во тело? :?:
   
 4. emi-src

  emi-src Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  2
  да знаев срцко ќе ти кажев хахахахах :D :D :D :D
   
 5. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.306
  Веввееее ќе се депилираш? Немој срцуленцеценце ќе ти се оретчат влакната, шо ќе праиш после, сега влакна се во мода.

  Бацкииии
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.