1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Depresija i fobija

Дискусија во 'Канта' започната од lunchita, 29 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lunchita

  lunchita Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Site nie zapagjame vo nekoja depresija bez razlika dali se raboti za nesto nevazno ili pak za nesto sto e mn strasno,no isto taka imame fobija od nesto.Dali veruvate deka postoi skolska fobija?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.480
  Допаѓања:
  63.988
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.