Devojkii

Дискусија во 'Канта' започната од Didi.be, 19 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Didi.be

  Didi.be Нов член

  Се зачлени на:
  19 март 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Девојки ми треба помош..... Ми трае 5 дена и имав односи со дечко ми и после 3 дена повторно кога ми заврши имав односи кога се вратив дома имав многу крв дали сум скината или не ...
   
 2. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.380
  Допаѓања:
  6.865
  Пол:
  Женски
  Штом не знаеш,прашај го дечко ти :D
  Ох боже до каде стигнале работите,за плачење е ова...
   
  На leighton23 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.779
  Пол:
  Женски
  Није истина... :x
  А да пробате трета среќа на десетти ден од добиено?
   
  На leighton23 и Marossa им се допаѓа ова.
 4. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681
  Не бе како скината, за да се има вагинален секс не треба да си скината. :D
  Она два пати имала односи па уште си прашува дали е скината. Ох бе луѓенца. :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.