1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Diskopatija pretisneno nerv

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од Gospoga-di, 17 јануари 2019.

 1. Gospoga-di

  Gospoga-di Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2016
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Duklo duo vo vreme od pominati 3casa dali moze movales da se napie za bolka