1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dobra vecher!

Дискусија во 'Канта' започната од Brza, 5 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Brza

  Brza Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Se nadevam deka vekje nema tema so vakov naslov. :)
   
 2. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.095
  епа цела среќа што ти си стварно брза :!: и направи ваква тема пред сите :mm:

  добро вечер луѓенца :!:
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Навистина си брза :)
  Нема потреба од ваква тема, не поттикува дискусија.
  Прочитај ги правилата на форумот pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.