1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dr.ginekolog Gligor Tofoski

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од Veraonika, 7 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Veraonika

  Veraonika Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  zdr mene mi treba broj na mobilen od dr.ginekolog Gligor Tofoski ve molim dami ko zapisete brojot hitno mie potrebno
   
 2. awee

  awee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  117
  а од кој град е барем да кажеше? ;)
   
  На Feminka88 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. leonaaneleo

  leonaaneleo Нов член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  od skopje li od drzvna bolnica toj li doktor dr tofofski
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.