1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dr. Vais- испитување и третман на коса

Дискусија во 'Коса' започната од awl, 3 април 2012.

 1. awl

  awl Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.125
  Пол:
  Женски
  Сакам да направам испитување на коренот на косата за да знам кој третман ми е соодветен. Ме интересира дали некоја од вас била во Dr.Vais зашто слушнав дека само таму правеле вакви испитувања (и нормално какво е вашето искуство), или пак дополнително инфо каде може да испитам зошто косата не е онаква каква што сакам да е. Лошата страна е што ниеден фризер не ми дал конкретен совет :(