Eшерихија коли

Дискусија во 'Канта' започната од elygj, 19 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elygj

  elygj Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  66
  мислам дека веќе има ваква тема и таму имам пишано еден совет
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.