1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

fala

Дискусија во 'Канта' започната од emilija0, 1 февруари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emilija0

  emilija0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  fala

  ОПОМЕНА ОД МОДЕРАТОР:
  Не ја злоупотребувајте опцијата за редактирање!
  Навистина е себично да ја уништувате темата откако ќе си добиете одговор на вашето прашање.
  Не е фер и кон членовите што се потрудиле да дадат корисен совет.

  Одговорите на вашите прашања не се наменети лично само за вас, туку и за оние после вас кои ќе имаат проблем сличен на вашиот.
   
 2. mjay-mjay

  mjay-mjay Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  16
  Toa dali svrsil ili ne ne e nikakov dokaz dali si skinata ili ne.Zemi edno goledalce ova go imam citano nezz kolku e tocno .i rasiri gi nozete i pogledni ako ne si skinata ke zabelezis tenka cipa.Probaj
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.