Fashion weekend Skopje 16/17

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Rose-tulip, 20 октомври 2016.

 1. Rose-tulip

  Rose-tulip Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2014
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  286
  Пол:
  Женски
  Девојки, не знам дали има веќе ваква тема, ама ја отворив зашто сакам да ве прашам дали некоја од вас знае каде би можеле да се набават карти за претстојниот Fashion weekend во Скопје? Однапред ви фалаа :*
   
 2. trixy

  trixy Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2016
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  Треба дизајнер лично да те покани на неговата ревија, мислам дека не можеш да купиш карта.
   
  На elimkd, Rose96 и Ketchup им се допаѓа ова.
 3. missmk

  missmk Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2012
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  15
  Ne moze da se kupat karti.. Mora pokana da imas. :)