1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fifth Harmony

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од elena1990, 21 декември 2015.

 1. elena1990

  elena1990 Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2015
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Fifth Harmony е женска американска петчлена група,која е формирана на втората сезона од американскиот X factor.
  Ова е краток опис на групата Fifth Harmony :)
  Да не должам многу,едноставно : дали ја слушате оваа женска група со прекрасни песни ? Кој ви се омилени песни ? Што мислите за нив,кои се вашите позитивни,а кои негативни мислења ? :)
  Се надевам дека нема ваква тема,ако има се извинувам и - канта.. :)
   
 2. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  6.089
  Пол:
  Женски


  ги обожавам :P
   
 3. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  194
  Super sent i mnogu gi sakam. Najomilena od niv mi e Wort it.