1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Friends with benefits ?

Дискусија во 'Канта' започната од owl-ribbon, 16 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  678
  Девојки дали сте биле во врска во која пред другарите сте само пријатели , а кога сте сами сте најстрасните љубовници што постојат на оваа планета ? :D

  Клуч на темата ако е дупла ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.085
  Допаѓања:
  61.960
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.