1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Frizuri

Дискусија во 'Канта' започната од jacobsenfan, 13 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jacobsenfan

  jacobsenfan Активен член

  Се зачлени на:
  13 март 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Mislam deka vakva tema nema, ako ima izvinete i slobodno izbrisete ja! :D Vo ovaa tema ke postavuvame sliki od frizuri. Moze i svoi. :D :D
   
 2. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.983
  Има веќе ваква тема kosa/frizuri-t1717/
  kosa/tutorijali-za-frizuri-t5699/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.