1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Game of Thrones

Дискусија во 'Канта' започната од SABAH, 9 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SABAH

  SABAH Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  26
  И така го превртувам форумов, па залутав во ‘‘серии‘‘ и гледам нема ништо за Game of Thrones...
  Пред некое време ја изгледав првата сезона, а втората почнува тек во април.
  Серијата се базира врз романите на Џорџ Р.Р. Мартин.
  Искрено, се воодушевив бидејќи серијава е многу поинаква од сите останати кои сум ги гледала, глумата и приказната и музиката се одлични и топло ви ја препорачувам на сите!
  Нема да ви откривам ништо, бујрум линк :)

  http://www.youtube.com/watch?v=NFybUh6DpFI

  p.s. музиката од видеото нема врска со музиката од филмот но ми се допаѓа како е направено
   

  Прикачени фајлови:

 2. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.398
  Пол:
  Женски
  На SABAH му/ѝ се допаѓа ова.
 3. SABAH

  SABAH Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  26
  Аееее :))) изгледа не сум ја видела, океј, фрлај ова, се читаме таму!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.