1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Girl Code (MTV)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ColoursOfTheRainbow, 28 мај 2014.

 1. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.408
  Пол:
  Женски
  Girl Code (Код за девојки) е ТВ шоу на MTV на кое на одредени девојки/жени им се даваат прашања и теми за зборување во врска со работи што девојките ги сакаат/прават/имаат/мразат и сл. Имате ли гледано Girl Code, кои се вашите омилени цитати, што мислите во врска со тоа и оцена од 1 до 10. Од мене имаат 10/10 :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 2. mauu

  mauu Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  22
  Girl Code

  Мојата најдобра другарка секогаш ми зборува за ова, а и интересно е, некогаш кога го начекам на MTV го гледам обавезно :D
   
  На ColoursOfTheRainbow му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.408
  Пол:
  Женски
  Girl Code

  ^ Таа најдобра другарка, јас да не сум случајно :wasntme:
  се извинувам за оф-топик