1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Golemi broevi vo Skopje

Дискусија во 'Канта' започната од Goca Gocika, 10 септември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Goca Gocika

  Goca Gocika Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Rekto kade mozat da se najdat golemi broevi kaj nas, osobeno interesni parcinja pa zatoa resiv da spodelam so vas, Butik Femina vo T.C.Biser, eve vi i link i plus super usluga imaat

  https://www.facebook.com/ButikFemina/
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.334
  Допаѓања:
  80.193
  Пол:
  Женски
  Големи броеви можат да се најдат во повеќе бутици низ Скопје, не само во бутик Фемина.

  Патем, забрането е рекламирање на форумов. Искуства со бутици и броеви можат да се вметнат во веќе постоечките теми кои и онака ги има многу во категоријава.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.