1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

gooolem stomak i golemi butki :P

Дискусија во 'Канта' започната од macush1, 1 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macush1

  macush1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  3
  pa daj kazete nesto kako da se nema tooolku mn golem stomak i golemi butki.nekoi vezbi,dieti...itn.spodelete gi vasite iskustva
  [mod-kirilica:1wbkr39s][/mod-kirilica:1wbkr39s]
   
 2. macush1

  macush1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  3
  gledam nikoj ne e zainteresiran za ovaa tema no veruvajte nekomu mu e potrebna pa zatoa i ja napraviv.pa.....cekam odgovori :):)
   
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Има две посебни категории Фитнес и Диети. Зошто прво не побараш таму?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.