1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Gotvac vo pdf format

Дискусија во 'Канта' започната од gretabuzz, 15 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gretabuzz

  gretabuzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Za nasi lugje ne treba nisto da se pravi bidejki site se pravat pametni. Kako i femina.com.mk so ona - site prava se zadrzani a "se pozajmuvaat" da ne kazam nesto drugo materijali od drugi sajtovi...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.766
  Допаѓања:
  60.428
  Пол:
  Женски
  1.Не го користете форумот за реклама или самопромоција. Забрането е испраќање на мислења и лични пораки што рекламираат сајтови, фирми, организации, акции, продукти, услуги и сл. Ако постои рационална и оправдана причина да ве промовираме или пак ако сакате да ја поддржиме или спонзорираме вашата кауза, контактирајте со некој од членовите на модераторскиот тим.
   
 3. gretabuzz

  gretabuzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Nikade nema reklama tuku se bara mislenje bidejki mene me prasale licno pa sakav da vidam sto mislat ostanatite od Forumot...a ako baranje mislenje e reklama togas treba site mislenja da se izbrisat...
  A vo recept sakav da vmetnam moja fotografija i toa e nevozmozno...
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.766
  Допаѓања:
  60.428
  Пол:
  Женски
  Го рекламираш готвачот.
  И на форумов има некои правила, како на пример кирилица :^)
   
 5. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.437
  Пол:
  Женски
  И јас мислам дека се работи за реклама, според пристапот на gretabuzz се гледа дека кој ќе биде заинтересиран ке го контактира со ЛП.

  Инаку не би купила, на интернет има многу квалитетни страни со рецепти и се бесплатни. Јас имам купено неколку Готвачи , ама во форма на книги, ми стојат во кујна наредени покрај старите од мајка ми и баба ми. Знам повремено да ги отворам да пробам некој рецепт.
   
 6. gretabuzz

  gretabuzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Многу ме интересира каде виде реклама за некој Готвач кога такво нешто не постои...За жал многумина ме мешаат со некој друг па одеднаш - контра. Затоа и никогаш повеќе нема да ја отворам оваа страница каде се сите права придржани а нема ниту еден авторски текст. За жал...И затоа ке си ги отворам изворните сајтови. А вие госпоѓо или госпоѓице сте сигурно од градот каде што мислат дека се нешто повеќе од другите
   
 7. supermenka

  supermenka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  6
  а кој е тој чудесен град?
   
 8. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Темата е заклучена. Авторот на темата има рекламирано, а потоа го редактирал својот пост. Не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.