1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Guinot Epil Smart (Stick'Hair) депилација

Дискусија во 'Канта' започната од vodolijaa88, 6 јули 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vodolijaa88

  vodolijaa88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Некој да испробал или знае нешто повеќе за оваа депилација Guinot Epil Smart (Stick'Hair)
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.180
  Допаѓања:
  79.907
  Пол:
  Женски
  Имаме веќе активни теми за депилација во кои може да се постави прашањево, нема потреба од нова тема. :)
  - интима
  - нозе
  - раце
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.