Help me :D

Дискусија во 'Канта' започната од T-e-s-a-kam, 20 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. T-e-s-a-kam

  T-e-s-a-kam Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  17
  Mi trebaat sostavi za pismena mak Jazikot koski nema a koski krsi i Ubaviot zbor zelezni vrati otvora ..
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.316
  Еве сега сите ќе седнеме да пишуваме, па ти одбери после.
   
  На Plavusa.17 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.903
  Пол:
  Женски
  Јас предлагам да се отвори ваква тема, па на некој ако му треба помош за писмена нешто, некој ќе помогне. Или можда ќе има веке нешто со таква тема. Шта кажете? ]:)
   
  На T-e-s-a-kam му/ѝ се допаѓа ова.
 4. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  764
  Гламстик-пиши таму ;) .
  Не сваќам зашто да не се помачите (помачиш) малку за еден состав, ај да беше некоја тешка тема, па да побараш некој друг да ти пишува, ама ова |( .
   
 5. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.010
  Пол:
  Женски
 6. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  161
  феминки малку сум офф ама знај некој што треба да се стави во павлака за да стои цврста (за цуцулки на мафини) :) пишав и во храна ама никој не ми враќа :lol:
   
  На Doozy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.028
  Трчајте сите да пишете во темава дур не ја заклучиле!

  Јуриш феминкииииииииииииииииииииииииииииииииииии!

  Бтв, мене ме интересира колку со колку сооднос да ставам вегета и оригано во печени компири :)
   
  На tinkerbelll му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MissSpark

  MissSpark Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Женски
  1:2 Плавуша :) Прсти да излижеш :)
   
  На Plavusa.17 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.