1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Help Please

Дискусија во 'Канта' започната од kateibale, 21 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kateibale

  kateibale Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Pomognete mi ve molam Dali boli prviot pat? dali tece mnogu krv pls?
   
 2. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.282
  15 години имаш, ај уживај уште во тинејџерските љубови и врски, прашуваш најосновни работи, можам да замислам а колку си информирана за бременоста и половите болести |(
  Не ти треба секс сеуште!!!
   
 3. simicka

  simicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  91
  По ова со го пишуваш а мене така ми изгледа веќе си го имала првиот однос , а може и грешам да боли и тече крв кај секој различно но тоа е нормално за ова веке имаш тема на форумов и можеш да прочиташ повеќе искуства и на други девојки , а ако си немала однос мое мислење е дека треба бар 18 да почекаш зошто со твојте 15 според медицината половите органи не се баш доволно оформени за секс бременост и сл . поздрав
   
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.995
  Допаѓања:
  142.328
  Боли!!!Крвови на сите страни!!!Особено на 15 години.
  БУ!!!
   
  На rossonerka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.