1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Help

Дискусија во 'Канта' започната од anneyy, 2 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  :headbang: :headbang: :headbang:
  Самоубиј се и поштеди ме од злодела.
   
 2. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.703
  Пол:
  Женски
  И ти сега ја украси, многу убав совет даваш, сакаш да бидеш поинтересна или..? Толку и треба на 12 годишна..
   
 3. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Не, не сакав јас да бидам поинтересна... Само мислам дека не и е потребен совет. Очигледно е кој сака да привлече внимание. И јас лошо сум се чувствувала, па сум ја знаела причината и не сум отварала теми.
  Девојчето има само 12 години. Ако стварно има суицидални нагони, не би ја советувала преку форуми. Нека разговара со некој повозрасен.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.