1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Help!

Дискусија во 'Канта' започната од Maarija, 8 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maarija

  Maarija Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Дечки ,
  имам 2 другарки и се дружиме многу , али ми се лутат сега оти мислат дека сум зборувала нешто за нив , а се дружевме коо сестри , ве молам кажете ми што да направам за пак да се дружиме !?
  Фала ви , однапред.
   
 2. od-samrak-do-zori

  od-samrak-do-zori Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2010
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  58
  pa za pocetok porazgovaraj so niv i ubavo objasni im sto se raboti i deka ne si nisto vinovna(ako ne si) i najnormalno se ke se odviva.poz
   
 3. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  267
 4. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  На 21г.(така ти пишува у проф) ти тупиш глава за ова? :^)
  Па ако сте како сестри разјасни ја работата ;)
  И ако те сакат како таква, ќе ти веруваат и ќе те разберат :)
   
 5. Isidora-Veles

  Isidora-Veles Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  124
  Разговарај со нив и објаси им... Ама ти прва се налути затоа што не те викнале значи ти си крива у случајов :) Коа зборуев јас со нив они ми објаснија како се случило тоа ! Позз :* <3
   
 6. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.