1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

HELP!

Дискусија во 'Канта' започната од crazy91, 19 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crazy91

  crazy91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Дали по доживување оргазам болат јајниците? :?:
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
 3. TennisBabe

  TennisBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  364
 4. crazy91

  crazy91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  сериозно? бидејќи неодамна добив такво тврдење па затоа ме интересира.
   
 5. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  763
  Прво, ако ги прочиташ правилата на форумов ќе видиш дека кога отвараш тема, не треба да стои ваков вид на наслов.
  И второ, јас лично немам некое практично искуство во темата секс, ама ајде малце логички... Кога би болело после оргазам, никој не би го правел "она нешто". Ова мислам општо, а најверојатно оној кој ти го тврдел ова си има некои други здравствени проблеми. Советувај ја другарка ти да посети стручно лице, можеби има нешто :|
  Поздрав :)
   
 6. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  739
  Mоже да се случи ако имаш многу интезивен оргазам. И прочитај ги правилата, за да не правиш вакви грешки во иднина. Ајде под клуч оваа тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.