1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

help :)

Дискусија во 'Канта' започната од unforgiven, 16 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. unforgiven

  unforgiven Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  кажетеми некоја диета пошто малце сум проблематична не јадам ни овошје ни зеленчук а така дааа неможам секоја диета да ја практикувам ... :worried: иам 15 год...имам 60кg ... некои ми викаат таман сум али коа ќе ги видам др слабичкиии така... :worried: :wasntme: пааа помогнете ми :angel:
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.584
  Допаѓања:
  139.245
  Цел подфорум е диети.Разгледај го убаво,ќе најдеш некоја што ти одговата,ама штом не јадеш овошје и зеленчук...биди спремна да ти се вратат кг.веднаш по диетата.
  Клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.