1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Heyy :D

Дискусија во 'Канта' започната од belieberka, 5 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. belieberka

  belieberka Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Vaka.... Imam skoro 16 godini i se pochesto mislam na sex, mislam ne vo onaa smisla (jas da imam sex so nekoj) tuku ponatamu koga kje dojde vreme za toa da znam kako kje bide. Pa od vas postarite feminki t.e. vekje iskusnite (koi imale sex) kje pobaram da mi kazhete kakvo e chuvstvoto mislam se sakam da znam (ako mozhi se razbira). Kako e da se ima sex 1 pat, dali e bolno, kako da znam koga kje svrshi mashkoto.. i site tie raboti. Aj ako sakate kazhete mi.. Fala odnapred i pozz do site feminki :*
   
 2. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.600
  Пол:
  Женски
  Оди во категоријата „Секс“,отвори ја и таму ќе најдеш се што те интересира во врска со твоите прашања.
   
 3. gingerchild

  gingerchild Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.495
  Допаѓања:
  4.992
  Пол:
  Женски
  Оди на гламстик. :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.