1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Highlight & Contour

Дискусија во 'Канта' започната од Squirrel, 19 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Squirrel

  Squirrel Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2011
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  433
  Прикачувме видеа и слики кои ќе ни помогнат и производи кои ги користиме, би било добро да се достапни кај нас.
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.037
  Пол:
  Женски
  Има вакви две слични теми со прикачување на видеа за шминка од јутуб. Не мора за секој посебно да се отвара.
   
  На bubac му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.