1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Hills Of Rock

Дискусија во 'Музика' започната од Hellobeautiful, 4 јули 2018.

 1. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  2.769
  Допаѓања:
  18.265
  Пол:
  Женски
  Станува збор за фестивал што ова лето се одржува во Плвовдив, Бугарија во периодот од 20-22 јули на кој настапуваат 30тина бендови меѓу кои се Sabaton, Judas Priest и Iron Maiden.

  Дали планирате да одите оваа година? Дали некој присуствувал на овој фестивал до сега? Ако да, се надевам ќе пишете за вашите искуства бидејќи имам желба да одам оваа година :)