1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

hrono ishrana za slabeenje

Дискусија во 'Канта' започната од Hrono devojka, 6 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hrono devojka

  Hrono devojka Нов член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  dali imate iskustvo so hrono? :) poentata e sto nema ogranicucuvanje vo kalorii i moze da se jade kolku sto sakas, sam vazno e vremeto koga se jade i pravilnata kombinacija na namirnicite. se slabee vo masti :) ne samo prazni kilogrami. probajte ja :)))
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.036
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.