1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Idealen poklon za decko

Дискусија во 'Канта' започната од Londres, 15 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Londres

  Londres Нов член

  Се зачлени на:
  14 април 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zdravo devojki, jas imam decko skoro edna godina i za dve nedeli mu se blizi rodenden i se uste razmisluvam sto da mu kupam. Sakam da e nesto posebno i nesto sto ke mu znaci a da ne mi napravi faca pred mene kako se izraduval a posle da go frli na strana. Imate li nekoja ideja? :)
   
 2. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.320
  Допаѓања:
  8.398
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.