Informatika

Дискусија во 'Канта' започната од Eci98, 14 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Eci98

  Eci98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  6
  Па вака.Видов дека оваа тема ја нема па решив да ја ставам,но иствремено ми се јави проблем...Има ли некој што знае информатика,поточно WORD за да ми помогне..благодарам однапред
   
 2. chiquita1

  chiquita1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  3
  Кажи што те интересира?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.