1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ingrid Nilsen (missglamorazzi)

Дискусија во 'Слободно време' започната од Sunshine.Sunshine, 11 октомври 2014.

 1. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Ingrid Nilsen е beauty blogger. Го формирала својот јутуб канал во ноември 2009 година. Главно се фокусира на видеа за шминка, мода, а има и своја серија на видеа наречена GIY (Glam It Yourself) (Направи сам видеа). Има и влог канал (vlog channel) The Grid Monster. Уште малку ќе има 3 милиони субскрајберс.
  Обожава крофни и панди.
  Линкови од нејзините социјални мрежи:
  https://www.facebook.com/missglamorazzi
  https://twitter.com/heyingridnilsen
  http://instagram.com/ingridnilsen
  Од јутуб каналите:
  https://www.youtube.com/channel/UC5zSyS ... Wz569WDgqw
  https://www.youtube.com/user/TheGridMonster  Девојкава е совршенство, ја обожавам. Веќе неколку години ја гледам и ми е најомилена. Со душа го чекам секое ново видео, и како мало дете се радувам.
   

  Прикачени фајлови:

  • photo.jpg.png
   photo.jpg.png
   Големина на фајлот:
   913 KB
   Прегледи:
   142
 2. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
 3. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  Јас ја гледам и многу ја сакам,во последно време не ја гледам многу зашто немам време ама ќе седнам да и ги изгледам последните видеа.Мене многу ми е убава девојкава и секогаш е позитивна и насмеана,многу убав стил на облекување има,а посебно и ги сакам видеата кај што готви. :)
   
  На Sunshine.Sunshine му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
 5. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.465
  Допаѓања:
  2.374
  Пол:
  Женски
  Прекрасна е! Ја следам од самиот почеток и ми е една од најомилените на јутјуб. Позитивноста и е на прво место, буквално во секое видео, потоа се разбира од мода- ми се свиѓа стилот а омилени видеа од неа ми се сите со шминка и нега на кожа.Таму мислам дека доминира
   
  На Sunshine.Sunshine му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  #GRIDMAS
  Во description box пишува GET READY FOR VLOGMAS!!!!
  Дали е можно!! Не ни можете да замислите колку се радувааааам!! :clap::clap:
   
  На luci22 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Официјално првиот ден од VLOGMAS, упс грешка, GRIDMAS!!
   
 8. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Денот не ми почнува без да гледам Влогмас, се радувам кога ќе го видам видеото во subscription box. :)
  Наскоро ќе постави видео со Joey Graceffa, баш пред некој ден на влогот беше кај него на гости. :nod: