1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ishrana na deca nad 3 godini

Дискусија во 'Канта' започната од motheron2boys, 29 август 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. motheron2boys

  motheron2boys Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2020
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Gledam deka ima temi za ishrana na deca do 1 godina, i za deca od 1 do 3 godini, pa resiv da ja otvoram ovaa tema.
  Nie uste malku ke pravime 4 godini i sme mnogu problematicni so jadenje, a i vise nz sto da mu spremam. Ajde idei malku okolu ishranata sto jadat vasitw najmili. Se nadevam deka ke ima mnogu. Pozz majki
   
  На Iva2020 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.322
  Допаѓања:
  61.348
  Пол:
  Женски
  Па најверојатно исто што и на 3 години. Не знам после 3та година што може да се спреми различно, па тема посебна да се отвара. :?:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.