1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

itnoo !!!

Дискусија во 'Канта' започната од kiketoooo, 27 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kiketoooo

  kiketoooo Нов член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  aj ako moze kales anga od stale popof preraskazana !! :)
   
 2. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  1.491
  Пол:
  Женски
  Да да,ти само уживај,тука феминките тебе ќе ти прераскажуваат лектира! |( божее..Дај потруди се малку,и не отварај безврска теми.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.901
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.