1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kако знаете дали партнерот ужива за време нa сексот

Дискусија во 'Секс' започната од seni.seviyorum, 1 декември 2011.

 1. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  17
  За време на сексот мојот партнер не престанува да ме бакнува и да ме стиснува, ме гледа со заводнички поглед но сепак не знам како да дознаам дали тој е задоволен од мене но и ми е срам да го прашам :?:
   
  На SunnyGirl2, diskreten32, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.770
  како знаете дали партнерот ужива за време не сексот

  Се` додека му е кренат - ужива. :lol:

  Не се секирај многу, лесно е за машките да уживаат, тешко е за женските. ;)
   
  На Lolo5, Ana.brojka, SnowWhite8 и 6 други им се допаѓа ова.
 3. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.671
  како знаете дали партнерот ужива за време не сексот

  Хахаха,Гирл браво за одговорот :up:
  Машко за секс не мисли со мозок, мисли со тоа долу,а ние женските сме малку покомплицирани ,знам :lol:
  Се познава дали ужива или не ;)
   
  На Arjanit2021 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 4. feferona

  feferona Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  94
  како знаете дали партнерот ужива за време не сексот

  Зошто тешко е за жените? Што сме ние? Покомплицирани да мислиме дали му е кренат цело време во чинот, дали сме мрсни или слаби, со целулит или без, мали груди или незнам што!!!
  Ма у таква ситуација пушти мозок на пасење и уживај, како шо вика маца99 се познава дали ужива или не :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Justinna

  Justinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  29
  како знаете дали партнерот ужива за време не сексот

  Доволно ми е кога ке ги затвори очите или кога ке ја гризни муцката. уфффффф :$ :) :)

  Сепак машките секогаш уживаат во сексот, било каква поза (скоро секоја, еве нека не биди секоја поза)
  Ти само лежи и уживај си ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Addrianna

  Addrianna Активен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  15
  а дали ако ужива испушта звуци??:D
   
  На Arjanit2021 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 7. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.716
  Се познава по изразот на лицето, по звуците што ги испушта исто така... Неможе да се промаши. Се додека му е кренат, значи ужива. ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Addrianna

  Addrianna Активен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  15
  kako se poznava po izrazot na liceto :D ?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Fibia

  Fibia Активен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  22
  Има некоја напнато-релаксирана-задоволена/ уморена фаца. Јас по тоа си го познавам и по потењето на дланките како растопен мразулец е кога ужива :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.170
  Допаѓања:
  57.158
  Пол:
  Женски
  Ех, тој испушта повеќе звуци на задоволстов отколку јас :D И по фаците му се познава ;)
   
  На Lolo5 и Dust им се допаѓа ова.
 11. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  294
  Пол:
  Женски
  Во неговите очи,неговата насмевка,ме гушка
   
  На Lolo5, krEM4Eto и Maca_<3 им се допаѓа ова.
 12. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.538
  Допаѓања:
  4.255
  Пол:
  Женски
  Епа види вака, ако не ужива нема да има секс со мене ]:)
   
  На Arjanit2021, Dadusicka и Lolo5 им се допаѓа ова.
 13. Liu

  Liu Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  2.029
  Пол:
  Женски
  Изρазот на лицето , воздишκи, начинот на κој допиρа, баκнува..... :)
   
  На Arjanit2021, Dadusicka, Lolo5 и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  541
  Пол:
  Женски
  Гримасите кои ги прави, лицето му црвенее :rofl: Уста не затвара, зборува како сум била згодна, неможел да ми одолее ова она. :rofl: :rofl:
   
  На Lolo5, allann и SummerGirl им се допаѓа ова.
 15. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.317
  Пол:
  Женски
  Изразот на лицето го издава. :inlove:
   
  На Lolo5 и Joanna_ им се допаѓа ова.
 16. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.887
  Допаѓања:
  19.655
  Пол:
  Женски
  Му се менува ликот, превртува очи или испушта звуци и погледот највеќе го издава.Очите на пола копје, му сјаат
   
  На cavalli, candy.cane и diskreten32 им се допаѓа ова.
 17. jasbi

  jasbi Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  897
  Допаѓања:
  7.198
  Пол:
  Женски
  Dvizenjata na teloto, dopirot na racete, baknezite,pogledot., disenjeto...se se menuva koga e uziva i e vozbuden...
   
  На WildMk, Next, me again и 3 други им се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  26.830
  Допаѓања:
  208.993
  по фацата глупа :D
   
  На cavalli, drugarka, Кена Рис и 18 други им се допаѓа ова.
 19. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.798
  Ќе ме умреш некој ден :rofl:
   
  На candy.cane, KateKane, Feminka22 и 4 други им се допаѓа ова.
 20. Davidmfo

  Davidmfo Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Машки
  Ne znaeme :D:D:D