Kреативни слики..

Дискусија во 'Канта' започната од sofijacasas, 19 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sofijacasas

  sofijacasas Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2011
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  4
  сакате ли да се забавуваме со слики креативни ..првите неколку што ке постават убави слики јас ке ја одберам најубавата на тема MODA треба да се поставуваат слики ..тој што ке го одберам дека ја имал најубавата слика од сите поставени тој ге даде тема па после тој ке бира најубава па тој другиот ке дава нова тема и се така :lol: :wasntme:
   
 2. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  :P
   

  Прикачени фајлови:

 3. young.lady

  young.lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.