1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kade se naogja himenot ?

Дискусија во 'Канта' започната од Zareta, 23 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zareta

  Zareta Активен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Zdravo..imam 17 godini , dosega nemam imano sex , i ne sum mnogu iskusna vo ovie raboti ..
  pa da ve prasam , kade tocno se naogja himenot , vnatre podlaboko , na sredina ? ili na pocetok ..mi e strav so prst da probam da ne se skini.... pomognete mi ako znaete :) fala odnapred :) ;)
   
 2. antonina

  antonina Популарен член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  809
 3. t.i.n.k.e.r.b.e.l.l

  t.i.n.k.e.r.b.e.l.l Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  334
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.