1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako da gi oslabam nozete ?

Дискусија во 'Канта' започната од rockstarr2012, 27 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rockstarr2012

  rockstarr2012 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Kako da gi oslabam nozete ?? znaci ja vezbam ,i se trudam so popravilno da se ishranuvam ,ama nozete sepak mi se taka podebeli .znaete te li kako bi mozela da gi oslabnam ?? tnx odnapred :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.